Přepnout na stomatologii

Miniinvazivní niťový lifting

Nejlepší kosmetologie v Praze

Online Objednání
Poslat dotaz

Miniinvazivní niťový lifting – Zpevníme kontury vašeho obličeje

Procedura miniinvazivního niťového liftingu začíná být aktuální od 30 let věku, když se začínají projevovat první příznaky stárnutí a kontury obličeje ztrácejí dřívější jasnost. Niťový lifting umožňuje rychle (procedura trvá max. 45 min) a především bez chirurgického zásahu odstranit vrásky v obličeji, vypnout povadající kontury v oblasti lícních kostí, tváří i brady, a maximálně prodloužit mladý vzhled obličeje. Kromě toho je vhodný pro pacienty, kteří nemohou využít služeb plastické a estetické chirurgie.

Implantace nití – jde o miniinvazivní a bezpečnou metodu omlazení, kterou provádíme za dodržení těch nejvyšších standardů. Niťový lifting je úspěšně používán předními odborníky ve 48 zemích světa.

Podrobnosti o proceduře niťového liftingu

Nitě jsou vytvořeny z polymléčné kyseliny. Materiál, ze kterého je niť, se plně rozpustí a vstřebá do organismu během 1,5-2 let, což zajišťuje bezpečnost této technologie. A protože mléčná kyselina stimuluje tvoření kolagenu, má omlazující působení, neboť aktivizuje obnovu kůže a zpomaluje procesy stárnutí.

Vyztužující samovstřebatelné nitě  jsou určeny pro korekci pokleslé či povadlé kůže na obličeji, krku, prsou, přední břišní stěně, rukou, hýždích atd.

Nitě nezanechávají jizvy a výsledkem jejich působení je vypnutá pokožka bez vrásek. Efekt je viditelný již několik dní po proceduře.

Niťový lifting je ideální metoda pro odstranění následujících změn na pokožce:

Mimické vrásky

Vrásky kolem úst, očí,
nad nosem, na krku a dekoltu

Povadající kontury v
oblasti lícních
kostí a tváří a
nevýrazné kontury
obličeje

Ochablé tkáně na prsou,
přední břišní stěně,
rukách, hýždích atd

Hlavní přednosti niťového liftingu

Niťový lifting je v současnosti nejnovějším trendem mezi omlazujícími technologiemi a získává si důvěru lékařů i pacientů.
To má logické vysvětlení:

Okamžitý přirozený výsledek
Procedura trvá pouhých 45 minut
Jde o miniinvazivní proceduru, což vylučuje jizvy, otoky atd.
výsledek je okamžitě viditelný a dlouhotrvající
nitě se rozpouštějí a vytváří mladistvý ovál a jasné kontury obličeje

Lékaři dávají přednost niťovému liftingu díky minimálnímu zásahu do organismu a zaručenému výsledku. Pro pacienty je rozhodujícím faktorem okamžitý efekt, nulová doba rehabilitace a dlouhodobý výsledek

Co vám tato procedura přinese?

Procedura niťového liftingu vám umožní získat mladistvý, přirozený a přitažlivý vzhled. Pouhá jedna návštěva kosmetologa vám pomůže zapomenout na změny spojené se stárnutím a užívat si mladistvých kontur obličeje na dlouhé roky.
Procedura zajistí:

  • vysoké lícní kosti a vypnuté linie tváří,
  • vyhlazení vrásek kolem úst,
  • odstranění váčků kolem očí,
  • jasné kontury obličeje,
  • odstranění podbradku a povislých koutků úst.

Nitě omlazují obličej, aniž by pozměnily jeho přirozenou krásu. Měkké tkáně se jednoduše vracejí na své výchozí pozice. Příznaky stárnutí mizí, přičemž vy zůstáváte přirozeně krásní. Tuto omlazovací metodu je možné kombinovat s blefaroplastikou horních a spodních víček, s endoskopickým vypnutím obočí, plastikou krku, liposukcí podbradku, zvětšením rtů a také s dalšími plastickými operacemi a kosmetologickými procedurami. Tato technika je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže, kteří chtějí vypadat mladě, aniž by podstoupili tradiční lifting obličeje.