Přepnout na stomatologii

Mezoterapie vlasů v Praze

Hledáte odborníky na vlasovou mezoterapii?

Online Objednání
Poslat dotaz

Navštivte naše kosmetologické oddělení na Praze 3! Najdete nás v moderně zařízených prostorách budovy kousek od obchodního centra Atrium Flora. V příjemném a přátelském prostředí se na vás těší tým našich zkušených specialistů.

Mezoterapie vlasů s využitím těch nejkvalitnějších preparátů od předních světových výrobců

Moderní zahraniční preparáty, které užíváme na našem oddělení kosmetologie, dovážíme ze Švýcarska, Francie, Španělska a Itálie. Jde o prvotřídní výrobky světových vědecko-výzkumných kosmetologických center. Složkami těchto léčebných koktejlů bývají aminokyseliny, koenzymy, vitamínové komplexy, minerály, stopové prvky, buněčné extrakty, mikroelementy, kmenové buňky, homeopatické výtažky a další látky.

Co se skrývá pod pojmem vlasová mezoterapie

Při této metodě se speciální ultratenkou mikrojehličkou injekčně vpravuje do střední vrstvy vlasové pokožky preparát s funkčními látkami. Jejich úkolem je výživa vlasových folikulů, zlepšení kvality pokožky hlavy a posílení růstu vlasů. Mírné podráždění pokožky, ke kterému při aplikaci dochází, navíc stimuluje prokrvení kůže a tím dále podporuje vlasovou výživu.

Výsledky, které metody přináší:

  • Podpoří se růst nových vlasů
  • Omezí se vypadávání vlasů
  • Vlasy jsou pevnější, lesklejší, méně lámavé
  • Vlasová pokožka je více elastická
  • Omezuje se tvorba lupů
  • Vlasy jsou krásnější a příjemnější na dotek

Mezoterapie patří mezi oblíbené metody ošetření vlasů a vlasové pokožky

Předpokladem úspěchu je však používání kvalitních preparátů – takových, jaké nabízíme na naší klinice!
Přijďte si k nám mezoterapii vyzkoušet a uvidíte, že budete spokojeni!

Jak probíhá mezoterapie vlasové pokožky

Ošetření se provádí převážně lokálně, na problematických partiích hlavy (prořídlá místa, lysinky, šupiny). Na umytou hlavu se jehličkou aplikuje účinná látka. Díky tenkosti jehly a malé hloubce vpichu většina klientů necítí žádné bolesti. Doba trvání zákroku závisí na velikosti ošetřované plochy, většinou nepřesáhne třicet minut.

Ihned po mezoterapii se může klient věnovat svým běžným činnostem. V místě aplikace léčivých látek může dojít k zarudnutí, mírnému otoku či tvorbě modřinky. Pokožka může být po dobu následujících 24 hodin mírně citlivá. Několik následujících dní je nutné vyhýbat se přímému slunečnímu záření a v případě potřeby užívat přípravky s vysokým ochranným faktorem SPF.

Pro dosažení nejlepších výsledků je vhodné proceduru několikrát zopakovat. Počet jednotlivých aplikací i jejich časové rozestupy si domluvíte s našimi lékaři.

Pro koho je tato metoda vhodná

Mezoterapie vlasů je vhodná pro kohokoli. Vyhledávají ji ženy i muži všech věkových kategorií. Doporučuje se v případě řídnoucího vlasového porostu u mužů i při zvýšeném vypadávání vlasů u žen. Užívá se při léčbě alopecií i tvorby lupů, pomáhá vlasům slabým, lámavým, unaveným a bez lesku. Každý tento problém má své specifické individuální příčiny a podle toho je třeba k němu přistupovat.

Odborníci naší kliniky vám pomohou vybrat nejvhodnější kombinaci léčivých a posilujících preparátů, aby výsledek ošetření byl co nejviditelnější. V případě potřeby vyšetření doplní o krevní testy, které pomohou odhalit případné zdravotní pozadí zvýšeného vypadávání vlasů (například hormonální nerovnováhu).

Po metodě mezoterapie však nemusíte sáhnout jen v případě řídnoucích či jinak nemocných vlasů. Je velmi vhodná i jako prevence nežádoucích stavů a rovněž jako zkrášlující prostředek. Protože pokud dodáte svým vlasům dostatečnou výživu a látky, které podpoří jejich růst, vaše hříva bude nejen bujnější, ale také krásnější na pohled a příjemnější na dotek.

Metoda mezoterapie však není určena jen k ošetření vlasové pokožky. S úspěchem se využívá také pro zpevnění kontur obličeje.

Mezoterapie patří mezi oblíbené metody ošetření vlasů a vlasové pokožky

Předpokladem úspěchu je však používání kvalitních preparátů – takových, jaké nabízíme na naší klinice!
Přijďte si k nám mezoterapii vyzkoušet a uvidíte, že budete spokojeni!