Přepnout na stomatologii

Biorevitalizace

Nejlepší kosmetologie v Praze

Online Objednání
Poslat dotaz

Biorevitalizace – omlazující procedura s použitím hyaluronové kyseliny.

Biorevitalizace je procedura zpevnění kontur obličeje, kdy se injekčně aplikuje kyselina hyaluronová, díky které dochází ke vzájemnému působení s určitými buněčnými receptory a spouští se řetězové reakce vedoucí k regeneraci tkání. Kyselina hyaluronová používaná pro biorevitalizaci je speciálně upravená. V takové formě disponuje vysokou stálostí a nevstřebává se tak rychle, jako například preparáty užívané pro mezoterapii.
Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí naší pokožky. Tato látka je vynikajícím přírodním zvlhčovadlem, díky němuž je kůže pružná a elastická. S věkem množství této kyseliny klesá, v důsledku čehož pokožka ztrácí vláhu a lesk a objevují se vrásky. Biorevitalizace je určena právě pro doplnění nedostatku kyseliny hyaluronové.

Zvláštnosti vybrané procedury

Biorevitalizaci je vhodné použít nejen jako účinnou metodu boje s prvními příznaky stárnutí pokožky, ale také pomáhá řešit další problémy, jako například zvýšenou suchost pokožky či pigmentové skvrny, zlepšuje barvu pleti.

Rádi vám v naší kosmetologické ordinaci poradíme a pomůžeme zvolit nejvhodnější postup.

Biorevitalizace nemá takové věkové omezení, jako jiné omlazující procedury

Kdy je vhodná biorevitalizace:

Přirozené procesy stárnutí organismu – procedura je efektivní také pro odstranění drobných vrásek i jako prevence jejich vzniku. Nicméně biorevitalizace nemůže plnocenně vyřešit výraznější projevy stárnutí.
Rehabilitace pokožky po agresivních kosmetologických procedurách – kyselina hyaluronová aktivizuje buněčné dělení, což je nezbytné při poškození kůže po hloubkovém peelingu, vyhlazování pleti, face-liftingu a dalších agresivnějších kosmetologických procedurách. Čím vyšší je věk ženy, tím více její pleť potřebuje tuto péči.
Nežádoucí následky opalování – pomocí biorevitalizace je možné pleť nejen připravit na působení škodlivého slunečního záření, ale i úspěšně bojovat s již vzniklými následky. Působením UV záření ztrácí pokožka nezbytnou vláhu a kromě toho se zesiluje nepříznivý vliv volných radikálů, které mimo jiné také zrychlují procesy stárnutí a můžou se stát zdrojem nebezpečných onemocnění.
Problematická pleť se zvýšenou činností mazových žláz a rozšířenými póry – biorevitalizace může do jisté míry pomoci při těchto potížích tím, že potlačuje činnost mazových žláz.