Přepnout na stomatologii

Zpevnění kontur obličeje

Krása nás přitahuje. Krása nás mění.

Zpevnění kontur obličeje vyřeší spoustu problematických efektů stárnutí, jako jsou povislé tváře, statické i mimické vrásky a tmavé kruhy pod očima. Před působením gravitace se nikam neschováme! S věkem prostě začíná obličej „povadat“. Pleť ztrácí potřebnou elasticitu a svěžest, a je jí tedy nezbytné pomoci.

V naší kosmetologické ordinaci vám pomůžeme bránit se proti těmto projevům.

 

Zpevnění kontur obličeje jako dostupná péče pro každého

Nechcete-li se smířit se stárnutím, dříve či později se budete muset zamyslet nad procedurami, které pomohou vrátit vašemu obličeji jasné a mladé kontury.

Efektivní výsledky i u mužů

Mezi trendy současné doby nicméně patří i narůstající zájem o zpevňování obličeje ze strany mužů. Patříte-li i vy mezi muže, kterým vzhled nepřestává být lhostejný ani ve zralém věku, rádi vyjdeme vstříc vašim potřebám. Věříme, že každý z nás se chce líbit a jsme připraveni tomu napomoct. Zavítejte do naší ordinace kosmetologie na Praze 3 a nechte se přesvědčit.

 

Projevy opotřebení

V patnácti letech je chápána gravitační síla jako cosi abstraktního ze sféry fyziky s množstvím vzorců, které je těžké pochopit. Ve třiceti letech se, bohužel, začíná stávat zcela jasným pojmem.  Destruktivní působení gravitace se plně odráží na našem obličeji – kůže začíná povadat, kontury se stávají nejasnými, pod očima se objevují váčky a může narůstat i druhá brada.

Jste-li zastánci přirozené krásy a obáváte-li se chirurgických zákroků, stále můžete směle naši kliniku navštívit

Jsme zastánci stejných hodnot jako vy! Naše metody nejsou jen chirurgickými zákroky. Přirozenost vaší tváře bude zachována

Zachování přirozeného vzhledu

Naši specialisté, kteří jsou skutečnými odborníky ve svém oboru, se postarají o zvýraznění přirozených kontur vašeho obličeje, vypnutí povislých míst tváře a spodní brady i vytažení ochablé pokožky krku. Zároveň zlepšíme hydrataci pleti. Ručíme za precizně odvedenou práci, která zachová přirozený objem i mimiku tváře. Samozřejmostí je okamžitý a dlouhodobý výsledek bez jizev.

Zpevnění obličeje díky efektivním procedurám

S ohledem na filozofii naší kosmetologické ordinace vždy klademe ten největší důraz na kvalitně a zároveň šetrně odvedenou práci. Naši specialisté užívají vždy těch nejmodernějších a nejefektivnějších postupů. Můžete si tak být vždy jistí, že se vám dostane špičkové péče a výsledek bude skutečně znatelný. Spolehlivě víme, jak omladit tvář, aby byla zachována její přirozenost.

Osvědčené metody jako řešení každého problému

Po odborné konzultaci si můžete vybrat z mnoha různých procedur, jako například mini-invazivní niťový liftingplazmoliftingmezoterapie nebo biorevitalizace.

Právě námi nabízené metody se v dnešní době těší velké popularitě a jsou upřednostňovány před dříve hojně užívaným chirurgickým liftingem. Jejich výhodou je především velmi včasná rekonvalescence a miniinvazivní přístup. Nemůžeme opomíjet ani žádná fyzická omezení před a po zákroku.

 

Vyjdeme vám vstříc

Na naprosté bezbolestnosti veškerých zákroků si zakládáme, stejně jako nepodceňujeme otevřenou komunikaci s klientem a vstřícný personál. Cenově je naše péče více nežli dostupná. Výsledný efekt je pro nás stejně důležitý jako pro vás a na vaší spokojenosti stojí celý koncept naší kosmetologické ordinace.

Navštivte naši kliniku v případě, že si toužíte uchovat mladistvý vzhled

Dokážeme efektivně zbrzdit proces stárnutí, a to s nejvyšší pečlivostí

Doporučené metody

Využijte naše léta zkušeností a všechny nejmodernější metody estetické medicíny:

miniinvazivní niťový lifting icon

Miniinvazivní
niťový lifting

Plazmolifting icon

Plazmolifting

mezoterapie icon

Mezoterapie

biorevitalizace

Biorevitalizace