Přepnout na stomatologii

CHEmický peeling

Nejlepší kosmetologie v Praze

Online Objednání
Poslat dotaz

Chemický peeling – spolehlivá metoda omlazení pleti

Chemický peeling je proces odstranění horních vrstev kůže a jejího následného fyziologického obnovení díky urychlení přirozeného odlupování vrstev kůže s pomocí speciálně vybraných látek.

Chemický peeling stimuluje ochrannou reakci organismu, díky čemuž se zvyšuje tvorba hyaluronové kyseliny, kolagenu a elastanu. To zlepšuje stav pokožky, srovnává její povrch a zbavuje ji vrásek. Pomocí této procedury je také možné dosáhnout efektu omlazení pleti a zbavit se některých dalších nepříjemných změn na kůži, jako například „stařeckých“ skvrn, jizev a následků akné. Chemický peeling se obvykle používá na obličej, nicméně je možné i ošetření dalších částí těla, jako například krku, hřbetu rukou a dekoltu. V naší ordinaci vám rádi poradíme a poskytneme všechny služby, které potřebujete.

Co je dobré před procedurou vědět?

Ačkoliv je na trhu spousta přípravků, díky kterým si můžete zkusit udělat chemický peeling doma, výsledek může mít velmi různorodou kvalitu. Pro perfektní výsledek se vždy radši obraťte na profesionály. V naší kosmetologiecke ordinaci vám rádi navrhneme ten nejoptimálnější postup a díky zvoleným látkám nedochází k žádnému nechtěnému podráždění vaší pokožky.

Pokud vás metoda chemického peelingu zaujala, určitě vám doporučujeme prohlédnout si i další procedury naší dermatologické kliniky. Můžeme vám pro péči o vaši tvář doporučit například metodu radiofrekvenčního liftingu či plazmoliftingu.

Po dobu několika dní po proceduře je třeba nanášet protizánětlivé prostředky. Také je třeba chránit kůži před přímými slunečními paprsky a nanášet na pleť opalovací krém.

Kdy se doporučuje chemický peeling:

Mimické vrásky

Hyperpigmentace

Jizvy po akné

Změny na kůži způsobené věkem a nerovnosti pokožky