Přepnout na stomatologii

Omlazení pleti

Krása nás mění. Buďte silou krásy.

Omlazení pleti je v dnešní době zcela běžnou procedurou, kterou podstupuje velké množství lidí. Nejste ani vy při pohledu do zrcadla spokojeni jako dříve? Cítíte se ve společnosti nejistě a vyhýbáte se otázkám směřujícím na váš věk? Je zbytečné nalhávat si, že vzhled nehraje důležitou roli, naopak, okolím je silně vnímán. Mladistvý vzhled se stává dnešním trendem.

Běh času je ale bohužel nezastavitelný a podepisuje se na každém z nás, s narůstajícími léty čím dál viditelněji. Pleť začíná působit povadle a mdle, může na ní přibývat vrásek či nehezkých pigmentových skvrn. Pocti ztráty svěžesti obličeje může mnohdy vyvolat únavu celého těla.

Naše metody omlazení pleti na klinice kosmetologie na Praze 3 vám pomohou na chvíli zastavit čas a navrátí vám vitalitu, pocit vlastní spokojenosti, a především radost ze života.

Omlazení pleti účinně zastaví projevy stárnutí

Jsme místem, kde vdechneme vašemu vzhledu jiskru pomocí efektivních a šetrných ošetření pleti, ať je příčina jakákoliv. Dopřejte Vaší pleti špičkovou péči bez kompromisů a užívejte si obdivné pohledy.

Příčiny stárnutí

Příčinou změn spojených se stárnutím organismu je komplex složitě propojených faktorů. Jde o genetické předpoklady, neuroendokrinní a imunitní procesy, chronická onemocnění, psychoemociální stav a podobné. Na zhoršujícím se vzhledu a kvalitě pleti je tak na vině i práce obličejových svalů, hormonální změny, sluneční svit či kouření.

Proces stárnutí

Stárnutí se dotýká všech anatomických vrstev – kůže, podkožní a tukové vrstvy, svalů, šlach i kostní tkáně. Jedná se tedy o komplexní proces. Například – co se týče kůže, se stoupajícím věkem dochází ke snižování funkce ochranné bariéry a opotřebení pokožky, zhoršuje se mikrocirkulace, trpí výměnné procesy i místní imunita, slábne aktivita buněk fibroblastů, jež zodpovídají za tvorbu kolagenu, elastanu a kyseliny hyaluronové, snižuje se množství a zhoršuje se rozložení pigmentových buněk melanocytů.

V důsledku toho ztrácí kůže zdravou barvu, stává se méně pružnou, objevují se na ní vrásky a pigmentové skvrny. Snižuje se i úroveň hydratace pokožky, což vede k její absenci vitálního vzhledu.

Toužíte po mladistvě vyhlížející tváři, ale obáváte se nutnosti podstoupení chirurgických zákroků?

Můžeme vám nabídnout jednu z neméně účinných metod, při nichž zůstane skalpel ležet stranou.

Neváhejte a přesvědčte o kvalitě našich služeb.

Metody omlazení pleti na naší Anti-Age klinice

V závislosti na stavu vaší pokožky, která bude pečlivě zhodnocena našimi odborníky, vám nabídneme jednu z našich metod omlazení pleti. Důraz klademe na užívání zásadně nejmodernějších postupů a technologií. Zároveň zaručujeme, že zvolená procedura bude nejefektivnější s ohledem na vaše potřeby.

Na výběr je z chemického peelingu, laserového vyhlazení pleti, omlazení frakčním laserem CO2 a RF-lifting v kombinaci s laserovým vyhlazením. Každá z metod je maximálně šetrná vůči Vašemu zdraví a může zaručit dlouhotrvající výsledek.

Jak omlazení docílit?

V závislosti na stavu pokožky, můžeme nabídnout následující metody omlazení pleti:

CHEMICKÝ PEELING

Chemický peeling

LASEROVÉ VYHLAZENÍ PLETI icon

Laserové vyhlazení
pleti

OMLAZENÍ FRAKČNÍM LASEREM СО2 icon

Omlazení frakčním
laserem СО2

RF-LIFTING

RF-lifting
with laser

Frakční laser CO2

Omlazení frakčním laserem CO2 se užívá nejen pro oblast obličeje, ale i krku a dekoltu. Je schopná vyrovnat i povrch pokožky. Vhodná je i pro citlivou pleť. Během procedury dochází ke stimulaci buněk a následné tvorbě kolagenu. Kůže se postupně omlazuje zevnitř a vrásky spolehlivě mizí.

RF-lifting

RF-lifting představuje moderní proceduru vedoucí k omlazení pleti bez provádění chirurgických zákroků v podobě plastických operací. Užívány jsou elektromagnetické impulzy o vysoké frekvenci. Ty zajišťují účinnou stimulaci buněk a produkci látek pro pleť potřebných.

Chemický peeling

Chemický peeling představuje metodu odstranění horních vrstev kůže a jejího následného fyziologického obnovení. Tato metoda stimuluje ochrannou reakci organismu, čímž se zvyšuje produkce pro pokožku přínosných látek. Efekt omlazení pleti je tak velmi snadno dosažitelný.

Laserové vyhlazení

Laserové vyhlazení pleti si klade za cíl účinně odstranit zrohovatělé vrstvy kůže. Laserové paprsky odstraňují poškozené buňky. Během kontaktu pokožky s laserem dochází k produkci elastanu a kolagenu, které jsou nezbytné pro vypnutou a zdravě vypadající pleť.

Projevy únavy pokožky stárnutí nemusí být viditelné pouze ve vaší tváři.

Vyhledejte naši kliniku i v případě, že nejste spokojení s pokožkou vašich rukou.

Přestaňte být otroky procesu stárnutí a zbavte se povislé kůže a pigmentových skvrn!

Nejúčinnější omlazení pleti je vám k dispozici

Pokud máme věřit reklamě, existují tisíce produktů vedoucích k „omlazení kůže“. Jak tedy odlišit pravdu od výmyslů, skutečně fungující procedury od prázdných slibů? Podle našeho názoru může na reálné omlazení aspirovat jen technologie, která způsobuje úplnou regeneraci tkání. V naší ordinaci kosmetologie vám proto nabízíme:

  • Odstranění vrásek a nerovností
  • Nahrazení zjizvené tkáně normální
  • Změna vnitřní struktury kůže, vedoucí k přirozenému vypnutí pokožky

Díky vývoji současných bezoperačních technologií se omlazení kůže provádí různými metodami – injekčními výplněmi, aplikací dermálních nití atd. A dále také s pomocí různých přístrojů s působením na kůži, podkožní a tukovou vrstvu, a dokonce na povrchový svalově-aponeurotický systém obličeje (SMAS), což bylo donedávna výsadním právem plastických chirurgů. Pro mnohé pacienty je působení strojů příjemnější než injekce – většina možností přístrojové korekce nepředpokládá narušení povrchu kůže. Po takových procedurách také většinou není zapotřebí nějaké zásadnější rehabilitace.

Neinvazivní omlazení jako další z efektivních možností

Na naší klinice nabízíme i metody neinvazivního omlazení pleti. Jedná se o neméně efektivní způsob, jak dosáhnout mladistvě vyhlížející pokožky. Na rozdíl od invazivního ošetření nedochází k narušení kůže. Pokožka se tak nehojí s rankami, obvykle dochází pouze k lehkému zarudnutí.

Poraďte se s námi

Poraďte se s našimi specialisty, kteří jsou skutečnými odborníky ve svém oboru, který ze způsobů je nejvhodnější pro vás a vaši pleť. Podobné konzultace s klienty jsou pro nás samozřejmostí. Těší nás, můžeme-li vám předat užitečné informace ohledně vašeho zdraví.

Naši kliniku se vám vyplatí navštívit i v případě počátečních projevů opotřebení pokožky.

Dokážeme podchytit včasné známky stárnutí kůže.
Obraťte se na nás a vyvarujte se tvorbě vrásek.

Osvědčené omlazení pleti kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová představuje osvědčenou stálici v boji proti stárnutí pokožky. Jedná se o tělu vlastní látku, která dodává pokožce její pružnost a zamezuje stárnutí. S rostoucím věkem ale začíná její obsah v těle člověka postupně klesat, její pravidelné doplňování je proto nezbytné, ať už v podobě krémů či sér, tak přímou aplikací do problémových míst. Ta je proveditelná pouze za přítomnosti zkušeného odborníka.

Omlazení rukou – Nenechte své ruce prozradit váš věk

Není tajemstvím, že pokožka rukou stárne mnohdy několinásobně rychleji než pokožka zbytku těla. Na vině je skutečnost, že právě ruce přichází nejčastěji do kontaktu s chemikáliemi obsaženými například v čisticích prostředcích a bakteriemi obsaženými v nečistotě. Svůj jednoznačný podíl má i vykonávání manuální práce, které vede k opotřebení pokožky.

Stárnutí rukou se projevuje sníženou hydratací, tvorbou pigmentových skvrn a prosvítající žilní kresbou. Dalším neestetickým projevem zvyšujícího se věku může být propadlý tvar hřbetu rukou.

Je přitom známo, že nejen tvář, ale právě i ruce nás významně reprezentují při společenských kontaktech. Díky námi nabízeným službám už nebudete muset své ruce skrývat.

Záruka kvality

V rámci přesvědčení naší kliniky veškeré užívané metody nejprve pečlivě otestujeme. Shoduje-li se slibovaná kvalita s výsledným, jsou procedury nabídnuty našim klientům. Vždy si tak můžete být jistí zárukou kvality. Neužíváme postupů, kterých bychom odmítli užít na nás samých.

Nejmodernější metody

O dokonalý vzhled vašich rukou se pečlivě postaráme. Naši specialisté využívají moderních metod jako jsou tekuté nitě, výplně kyselinou hyaluronovou, plazmagel či depigmentační laser. Právě tyto časově nenáročné procesy propůjčí pokožce vašich rukou ztracenou pružnost a barevné sjednocení povrchu, zjemní vrásky a sníží pigmentaci. Technologie, které užíváme, představují zákroky velmi intenzivní s překvapivě krátkou dobou hojení.

Náš klient je na prvním místě

Jsme zvyklí na časté obavy klientů, které jsou podníceny neznalostí postupů jednotlivých procedur. Z tohoto důvodu si zakládáme na individuálním přístupu k pacientovi a otevřené komunikaci. Můžete si tak být jistí, že vám bude zákrok dopodrobna vysvětlen. Cílem naší kliniky je vyjít vám vstříc ve všech ohledech.

Hádají vám lidé více než je váš skutečný věk a necítíte se komfortně mezi svými vrstevníky?

Navštivte naši kliniku a omládněte před jejich zraky.

Užíváme nejefektivnější postupy, jak dosáhnout mladistvě vypadají pokožky.