Přepnout na stomatologii

Zvětšení objemu rtů

Nejlepší kosmetologie v Praze

Online Objednání
Poslat dotaz

Zvětšení objemu rtů – získejte smyslné a plné rty

Kosmetologové naší kliniky pro zvětšení objemu rtů používají speciální preparát. Umožňuje pracovat v několika směrech:

Základem filleru je hyaluronová kyselina. Když se dostane do dermy, probíhá hydratace, neboť preparát váže a zadržuje vláhu. Právě díky tomuto efektu se objevuje dodatečný objem tkání, kůže se v této oblasti vyrovnává a probíhá vyhlazování vrásek.
Kromě toho je hyaluronová kyselina základní složkou mezibuněčného prostoru. Díky ní jsou tvořeny podmínky pro optimální fungování fibroblastů – buněk, které odpovídají za syntézu kolagenu a elastanu.

Preparáty pro vyhlazení pleti pomocí dermálních výplní – fillerů:

Na základě předběžného vyšetření vypočítá kosmetolog objem aplikovaného preparátu podle výsledku požadovaného pacientem. Procedura je prakticky bezbolestná a nevyžaduje místní anestezii, poněvadž součástí preparátu je anestetikum lidokain. Výsledek bude viditelný okamžitě, avšak kyselina hyaluronová bude ještě během 24 hodin nabírat vláhu, a proto bude konečný efekt možné plně ocenit až za několik dní. Pokud by získaný objem převyšoval Vaše očekávání, je možné ho upravit pomocí aplikace speciálního štěpícího fermentu.

Ve spojitosti s touto metodou by vás mohly zajímat i další procedury zpevnění kontur obličeje, jako například plazmolifting, mezoterapie, biorevitalizace, niťový lifting a další.

Preparát se postupně vstřebává
při tvorbě neutrálních sloučenin a
výsledek vydrží až po dobu jednoho roku.

Přednosti metody zvětšení objemu rtů:

Hyaluronová kyselina, jež je součástí fillerů, spouští při aplikaci do tkání řadu biochemických reakcí přispívajících k omlazení díky syntéze kolagenových vláken
Není zapotřebí dlouhého regeneračního období – všechny nežádoucí projevy zmizí během několika dnů.
Efekt plných rtů přetrvává až jeden rok
Je vhodná v jakémkoliv věku