Přepnout na stomatologii

Odstranění vrásek

Krása nás přitahuje. Krása nás mění. Buďte silou krásy.

Zaznamenáváte první projevy stárnutí a zvažovali jste vyhlazení vrásek? Vrásky jsou pochopitelně zcela běžným a nevyhnutelným příznakem narůstajícího věku pokožky. S přibývajícími léty jednoduše přibývá i vrásek. První z nich se mohou objevit už v rané dospělosti. Nejčastěji se vyskytují na čele, u kořene nosu a nad horním rtem.

 

Jejich tvorba je ovlivněna nejen geneticky, ale i životním stylem každého z nás či mimikou a péčí o pleť. Na vině tak může být i nedostatečný pitný režim. Ať je však primární podnět jakýkoliv, vrásky jsou obecně vnímány jako projev pokročilého věku a opak vypjaté a svěže vyhlížející pleti, o niž lidé usilují.

 

Jestliže se žena či muž nechce smířit se stárnutím, dříve či později bude třeba zamyslet se nad odstraněním vrásek pomocí injekcí botulotoxinu nebo výplní – fillerů. Příhodným místem, kde se Vám dostane špičkové péče, může být právě naše klinika kosmetologie na Praze 3.

Vyhlazení vrásek laserem nebo pomocí efektivních fillerů a botulotoxinu

Botulotoxin představuje vysoce účinnou metodu, jak se zbavit vrásek bez nutnosti chirurgického zákroku. Skalpel tedy není třeba. Botulotoxin užíváme zejména pro odstranění vrásek mimických v oblasti čela či pod očima.

Fillery pak představují metodu odstranění vrásek díky aplikaci širokého spektra gelů, tzv. fillerů, které obsahují kyselinu hyaluronovou.

Jaké kosmetické procedury můžete dále podstoupit?

Užijte si ty nejmodernější pokroky estetické medicíny:

Botulotoxinové injekce

Botulotoxinové
injekce

Léčení hyperhidózy

Léčení
hyperhidrózy

Vyhlazení vrásek s pomocí dermálních fillerů

Vyhlazení vrásek s
pomocí dermálních fillerů

Zvetšení objemu rtů

Zvětšení
objemu rtů

Naše specialisty se vám vyplatí kontaktovat i v takovém případě, že toužíte po zvýraznění přirozené krásy

Díky účinným fillerům a botulotoxinu to dokážeme.
Zavítejte do naší kliniky a odkryjte vaši dokonalou tvář.

Časově nenáročná metoda

Samotná aplikace botulotoxinu je snadná a časově velmi nenáročná. Řádově se jedná o minuty. Zákroku proto nemusíte nijak speciálně přizpůsobovat svůj časový rozvrh, protože budete ihned schopni vykonávat běžné činnosti. Přípravek aplikujeme za užití tenké jehly přímo do svalu. Výhodou celé metody je, že není potřeba lokálního umrtvení daného místa. Ručíme tak za naprostou bezbolestnost a komfort klienta během zákroku. Plný účinek botulotoxinu lze očekávat do tří týdnů, a první projevy již během 2 až 5 dnů.

 

Jedinečnost fillerů a botulotoxinu

Odborníky na vyhlazení vrásek pomocí fillerů a botulotoxinu je možné srovnávat s umělci. Avšak jestliže dříve malovali obrazy silnou vrstvou olejových barev, dnes je módní spíše jemný akvarel. A proč je korekce vrásek pomocí fillerů a injekcí botulotoxinu stále bezkonkurenční? Rozšíření zón korekce a velké množství různých technik dělají tyto dvě metody vyhlazení vrásek žádanými u lidí různého věku, u žen i mužů.

Vyhlazení vrásek cenově nenáročné

Mladí lidé se snaží stát s jejich pomocí přitažlivějšími – chtějí mít plnější a přitažlivější rty, vyrovnat hrbolek na nosu či zvětšit příliš malou bradu.

Ve zralém věku se stává žádanější korekce již vzniklých změn spojených s věkem – vyhlazení vrásek a rýh, navrácení plného „mladého“ tvaru obličeje. Při práci se ženami se nadále budeme snažit zachovat trojúhelníkový tvar obličeje – právě ten je prototypem ženské krásy.  Při práci s muži – udělat obličej hranatější a zdůraznit mužské rysy.

 

Odstranění vrásek kolem očí a pod očima

Kůže v oblasti očí je tenčí a citlivější než pokožka na zbytku lidského obličeje. Typická může být tvorba jemných vějířovitých vrásek, které nejen očím, ale celkovému výrazu obličeje dávají unavený výraz bez stopy svěžesti. Očnímu kontaktu se nelze vyhnout. Jde tedy o vrásky, které jsou okolím bezpodmínečně vnímány. Nechcete-li klopit zrak, vyhledejte pomoc našich specialistů.

Spolehlivé odstranění vrásek na čele a mezi obočím

Vráska na čele bývá často označovaná jako vráska hněvu, která vzniká při nadměrné mimice, jako je krabatění čela, mračení a mžourání. Jedná se o nešťastně situovanou rýhu, která představuje permanentně rozzlobený výraz. Jde o zcela běžný problém žen i mužů, který vás však díky našim specialistům už nebude muset trápit.

Obáváte se, že vaše tvář ztratí přirozenost, charakteristické rysy a vy se v zrcadle nepoznáte?

Odložte vaše obavy a přijďte se přesvědčit o schopnostech našich specialistů.
Díky účinným metodám a dlouholetým zkušenostem našich odborníků si zachováte svou tvář, avšak omlazenou a svěže vypadající.

Odstranění vrásek na horním rtu, kolem rtů a pod nimi pro atraktivní vzhled

Velmi tenká a citlivá pokožka v okolí rtů velmi snadno podléhá tvorbě vrásek, což je způsobeno především vystavení silnému vlivu vnějších faktorů, jako je vítr či sluneční svit. Vrásky v okolí rtů se přitom mohou objevit už v mladém věku v důsledku kouření. To vyvolává zvýšenou zátěž svalů při každém potáhnutí z cigarety. Nepřidávejte svému výrazu zbytečná léta navíc a využijte naši osvědčenou metodu v boji s vráskami.

Odstranění vrásek v dekoltu vám dodá pocit jistoty

Vrásky v dekoltu představují palčivý problém nejedné ženy, kdy významně mohou snížit sebevědomí a spokojenost se svým vlastním tělem. Takovéto pocity následně vedou k působení stresu a zbytečně vám mohou ubírat věk. Vyhledejte účinné metody poskytované na naší klinice a získejte ztracené sebevědomí. Cesta ke krásnému a pevnému dekoltu bez nedokonalostí nebyla nikdy snazší.

Trvalé odstranění hlubokých a mimických vrásek – zažijte pocit spokojenosti

Filozofií naší kliniky je vyhovět požadavkům klienta k jeho plné spokojenosti. Můžeme vám tak zaručit trvalé výsledky naší práce a celkové zlepšení kvality pleti. Těchto nemalých cílů dosahujeme díky užívání nejmodernějších technologií a postupů. Děláme vše proto, abyste se k nám vždy rádi vraceli.