Přepnout na stomatologii

Microblading v Praze

Nejlepší kosmetologie v Praze

Online Objednání
Poslat dotaz

Microblading v Praze – moderní metoda úpravy obočí

 • Korekce nepravidelného tvaru a prořídlých míst v obočí
 • Kompletní obnova obočí
 • Možnost docílení pudrového efektu
 • Bezbolestný průběh zákroku
 • Bezproblémové a rychlé hojení
 • Velmi přirozené a dlouhotrvající výsledky

Microblading je manuální metoda úpravy obočí. Tímto bezbolestným postupem dokážeme korigovat prořídlé místa nebo disproporce ve tvaru obočí. V porovnání s klasickým způsobem tetování je tato metoda mnohem jemnější – každý chloupek umíme díky speciálnímu peru dokreslit zvlášť. Výsledkem je přirozený vzhled obočí přesně podle vašich představ!

Nechte si vytvarovat své obočí tak, jak jste si vždy přáli.

Objednejte se na microblading na naší klinice Salius!

Microblading – od korekce nepravidelností až po kompletní obnovu obočí

Zákrok spočívá v rýsování obočí pomocí speciálního tetovacího pera, které je zakončeno mikrojehličkami z nerezavějící chirurgické ocele. Touto metodou můžeme dokreslit libovolný počet chloupků a třeba i kompletně zrekonstruovat celé obočí.

Microblading obočí je bezbolestný

Tenké ostří, které při microbladingu používáme, je sterilní a určeno na jedno použití. Během zákroku navíc neproniká hluboko do vrstev kůže – barvu, která je zcela přírodní, aplikujeme pouze do bazální membrány, oddělující dermis od epidermis. Zákazníci s citlivější pletí ale můžou mít ze zákroku poněkud nepříjemné pocity. I přesto však děláme maximum pro to, aby byl pro vás zákrok zcela bezbolestný.

Microblading obočí je bezbolestný

Tenké ostří, které při microbladingu používáme, je sterilní a určeno na jedno použití. Během zákroku navíc neproniká hluboko do vrstev kůže – barvu, která je zcela přírodní, aplikujeme pouze do bazální membrány, oddělující dermis od epidermis. Zákazníci s citlivější pletí ale můžou mít ze zákroku poněkud nepříjemné pocity. I přesto však děláme maximum pro to, aby byl pro vás zákrok zcela bezbolestný.

Působivé a dlouhotrvající obočí!

Objednejte se na dokonalou úpravu obočí microbladingem ještě dnes!

Moderní pudrový efekt

Použitím microbladingového pera umíme docílit velmi moderního efektu pudrového obočí neboli ombré. Konečný výsledek vypadá mimořádně věrohodně, téměř nachlup přesně jako stínované obočí vykreslené pudrovým stínem nebo tužkou.

Přirozenost

Jedinečnost metody microbladingu spočívá v absolutně reálném napodobení chybějících chloupků. Na našem oddělení kosmetologie umíme vykreslit tenké, dokonale jemné chloupky, které jsou k nerozeznání od opravdového obočí. Revoluční metoda nám navíc umožňuje zachovávat přirozené mezery mezi chloupky, díky čemu působí výsledky naší práce maximálně realisticky.

Kdo může microblading podstoupit?

Microblading je vhodný pro všechny ženy bez ohledu na věk nebo typ pokožky. Upozorňujeme ale, že zmíněné atributy ovlivňují trvanlivost výsledného efektu. Čím je pleť mastnější a mladší, tím má obočí tendenci vydržet kratší dobu. U žen se suchou pletí je to naopak – v jejich případě obočí vydrží déle.

Kdy ho není možné podstoupit?

V některých případech nám zdravotní stav zákazníků nedovoluje zákrok provést. Úpravu obočí metodou microbladingu neprovádíme, pokud naše zákaznice:

 • Mají chřipku, různé druhy zánětlivých onemocnění nebo jsou nachlazené
 • Kojí nebo jsou těhotné – z důvodů hormonálních změn v těle ženy, které snižují trvanlivost výsledků, a také z důvodů prevence vůči kontaminaci mateřského mléka pigmentem.
 • Užívají antibiotika
 • Užívají léky proti srážlivosti krve
 • Mají v místě předpokládaného zákroku mateřská znaménka, melanomy nebo keloidní jizvy
 • Trpí epilepsií, akutními infekčními, onkologickými a imunodeficientními onemocněními

Konzultaci s lékařem doporučujeme v případech, že naše zákaznice trpí:

 • Diabetem
 • Alergiemi
 • Kožními problémy a nemocemi (lupénka, dermatitida, seborea, ekzémy)
 • Vysokým krevním tlakem nebo kardio-vaskulárním onemocněním

Jaký je průběh celé procedury?

Proces microbladingu rozdělujeme do dvou fází. Během první fáze si spolu se zákaznicí nadefinujeme základní tvar a strukturu obočí. Po vzájemné dohodě přistupujeme k realizaci samotného zákroku a nanesení barvy na zvolená místa. Následuje hojení a pak druhá fáze, během které doplňujeme vybledlé linie.

Fáze 1

 • Začínáme očištěním pleti a pokračujeme volbou vhodného tvaru obočí. Zohledňujeme přání našich klientů, proporce a kontury každé tváře a dle našich zkušeností navrhneme tvar, délku a šířku obočí.
 • Po odsouhlasení návrhu přistupujeme k lokálnímu nanesení anestetického přípravku a samotnému rýsování obočí. Celý proces zabere zhruba 2 hodiny. Po ukončení procedury se pokožka ošetří speciálním krémem na zklidnění.
 • Na konci první fáze instruujeme naše zákaznice ohledně následné péče o obočí. To by během prvních 7 až 10 dnů nemělo přijít do styku s vodou, make-upem nebo líčidly. Nedoporučujeme ani opalování nebo fyzickou aktivitu, která by způsobila nadměrně pocení.

Fáze 2

 • Přibližně za měsíc by mělo dojít k dostatečnému zhojení pokožky. Narýsované obočí může za tuto dobu vyblednout (některé linky se mohou úplně ztratit). To je ale úplně běžné. Proto obočí obnovujeme, a také vyplňujeme mezery podobně, jako během první fáze.
 • Péče o pleť je také součástí druhé fáze. Obecně platí stejné zásady jako ve fázi 1. Více informací se od nás dozvíte na naší klinice při osobním setkání.

K nerozeznání od opravdových chloupků?

Navštivte naši kliniku a rezervujte si termín na náš revoluční microblading!