Přepnout na stomatologii

Laserová epilace zad

Nejlepší kosmetologie v Praze

Online Objednání
Poslat dotaz

Laserová epilace – účinné a trvalé odstranění chloupků

Laserová epilace zad je téměř výhradně záležitostí mužů. V tomto případě nejde jen o čistě kosmetickou záležitost, ale také o komfort, jelikož nadměrné ochlupení může napomáhat přehřívání pokožky a způsobovat nadbytečné pocení. Pravdou ale je, že mnoho mužů se rozhodlo pro epilaci zad právě z estetických důvodů, protože svým partnerkám se tak prostě líbí více.

A jelikož pravidelné holení zad žiletkou je pro jejich špatnou dostupnost většinou problém, permanentní epilace laserem je pro muže s tímto problémem jedním z nejvhodnějších řešení vůbec.

Naše kosmetologická klinika je vybavena přístrojem založeným na nejmodernější technologii, jehož výhodou je při epilaci zad – tedy velké plochy, která je ošetřována – právě rychlost procedury. Muži jistě ocení také bezbolestnost metody a velmi efektivní výsledky epilace.

Vysokorychlostní laser šetří čas a nenamáhá pokožku

Proto vám můžeme nabídnout i u epilace velké plochy zad velice příznivé ceny!

Laserová epilace zad nejmodernějším přístrojem

Italský výrobce laserových zařízení Deka vytvořil nový vysokorychlostní přístroj Motus AX s alexandritovým laserem, speciálně vyvinutý s technologií MOVEO, která přináší revoluci v oblasti laserové epilace. Technologie je založena na požadavcích bezpečnosti, efektivity a rychlosti prováděného ošetření. Tím, že kombinuje to nejlepší, co nabízí na jedné straně lasery alexandritové, a na straně druhé lasery diodové, dosahuje těch nejlepších výsledků. Lze ji proto použít na každý fototyp pleti a umožňuje nejvyšší rychlost ošetření. Klienti ocení, že epilace tímto přístrojem je bezbolestná a bez nepříjemných doprovodných reakcí typu zarudnutí pokožky, otoků či změn pigmentace kůže.

Epilace není jednorázová procedura

Je to proto, že všechny vlasy na těle procházejí celkem třemi různými vývojovými fázemi:

 • růstovou (anagenní)
 • přechodnou (katagenní)
 • klidovou (telogenní)

Každý chloupek těla se tedy nalézá v jedné z těchto tří fází a laserová epilace působí nejvíce na ty, které jsou ve fázi růstové. Protože právě v tomto období je vlasový folikul nejvíce vyplněn melaninem, na který tepelně účinkuje energie laserového paprsku. Folikuly nacházející se ve fázi katagenní a telogenní laserem zničeny nejsou. Proto je nutné vyčkat, až chloupek naroste, a epilaci pak znovu zopakovat. Délka období mezi jednotlivými procedurami je individuální.

Vysokorychlostní laser šetří čas a nenamáhá pokožku

Proto vám můžeme nabídnout i u epilace velké plochy zad velice příznivé ceny!

Příprava na epilační proceduru:

 • Minimálně měsíc před ošetřením chloupky nevytrhávat (elektrickou jehlou, pinzetou, voskem) – snížila by se tím efektivita laserové epilace
 • Chloupky lze holit či zkracovat
 • Ošetření se nedoporučuje provádět na čerstvě opálené pokožce – proto je vhodné používat před epilací opalovací krém s ochranným faktorem
 • Dva týdny před ošetřením nepoužívat samoopalovací a bělící přípravky
 • Večer před nebo ráno v den ošetření chloupky oholit do hladka
 • Přímo před ošetřením z pokožky odstranit případné krémy a oleje

Po epilační proceduře se vyhněte:

 • Minimálně čtrnáct dní chraňte ošetřenou pokožku zad před přímým slunečním zářením (používejte krémy s ochranným faktorem SPF 30 a vyšším)
 • Několik dní se vyhýbejte návštěvám solária, bazénu a sauny, a neužívejte na ošetřené místo peelingové, bělicí a abrazivní přípravky

Těšíme se na vás na oddělení kosmetologie na Praze 3!

Díky kvalitnímu přístrojovému vybavení s nejnovější technologií je naše laserová epilace velice efektivní

Celkový počet opakování jednotlivých procedur je díky tomu výrazně nižší.
Přijďte se k nám přesvědčit!