Přepnout na stomatologii

Laserová epilace rukou

Nejlepší kosmetologie v Praze

Online Objednání
Poslat dotaz

Laserová epilace rukou je metodou, kterou vyhledávají nejen ženy, ale poslední dobou i muži, zejména závodní sportovci.

Ženy tmavšího fototypu, které mají na předloktí silnější chloupky tmavší barvy a nelíbí se jim, když jim vykukují z rukávů světlé halenky. Nebo blondýnky, které mají chloupky na rukách jemné, světlé, ale dlouhé. Pokud se horní končetiny holí žiletkou, paže velmi brzy nejsou na dotek hebké. Vytrhávání chloupků nebo chemická epilace zase může jemnou pokožku paží dráždit.

Mužská paže nemusí být v žádném případě hladká, ale v případě nadměrného ochlupení je vhodné zauvažovat o snížení hustoty porostu paží. U některých mužů je z estetického hlediska vhodné odstranění nadměrného ochlupení na hřbetech rukou.

Pro všechny uvedené případy je nejvhodnější metodou odstranění nadbytečných chloupků epilace laserem. Výsledek je permanentní a ošetření je bezbolestné, rychlé a efektivní. Podle svých potřeb si na naší klinice můžete zvolit ošetření předloktí, hřbetů rukou nebo celých horních končetin

Naše klinika je vybavena nejmodernější technologií. Toužíte po efektivní, rychlé a cenově dostupné epilaci rukou?

Navštivte nás na Praze 3!

Laserová epilace rukou – Motus AX k vašim službám!

Motus AX je nejmodernější laser firmy Deka, světového výrobce laserových zařízení. Jde o alexandritový laser, který používá patentovanou technologii pohybu MOVEO.

Laserová epilace je obecně založena na principu selektivní fototermolýzy, kdy laser působí na melanin (kožní barvivo) obsažené v chloupku. Světelná energie laserového paprsku je pohlcena melaninem a přeměňuje se na energii tepelnou. Vlasový folikul se zahřeje a je narušen. Když folikul působením tepla zanikne, nový chloupek již nevyroste.

Výhody použití přístroje Motus AX:

 • Naprosto bezpečná metoda
 • Komfortní pro klienta
 • Bez vedlejších reakcí (jako jsou zarudnutí, otoky, změny pigmentace pokožky)
 • Vysoce efektivní epilace (stačí menší počet opakování procedury)
 • Rychlost (jedna procedura zabere méně času)

Ne každý „laser“ je laser. Některé kosmetické salony vydávají za laserovou epilaci i použití levných přístrojů s pulzním světlem (IPL)

Nenechte se oklamat!

Proces epilace není jednorázovou záležitostí

Jednotlivá kola procedury následují po sobě většinou po čtyřech až deseti týdnech. Rozhodují individuální dispozice každého člověka, jelikož vlasy a chloupky rostou různou rychlostí. Doporučení, kdy se dostavit na další epilaci, vám sdělí naši odborně vzdělaní pracovníci.

Jelikož na naší klinice používáme nejmodernější techniku, je celkový počet jednotlivých výkonů nižší, než je běžné, a zamýšleného výsledku tak klient docílí dříve.

Jak se na laserovou proceduru připravit

 • Minimálně měsíc před ošetřením chloupky nevytrhávejte (elektrickou jehlou, pinzetou, voskem) – snížila by se tím efektivita laserové epilace
 • Chloupky můžete holit či zkracovat
 • Ošetření se nedoporučuje provádět na čerstvě opálené pokožce – proto je vhodné používat před epilací opalovací krém s ochranným faktorem
 • Dva týdny před ošetřením nepoužívejte samoopalovací a bělící přípravky
 • Večer před nebo ráno v den ošetření chloupky oholte do hladka
 • Přímo před ošetřením z pokožky odstraňte krémy, oleje a balzámy

Čemu se po laserové proceduře vyhnout

 • Minimálně čtrnáct dní chraňte ošetřenou pokožku horních končetin před přímým slunečním zářením (používejte krémy s ochranným faktorem SPF 30 a vyšším)
 • Několik dní se vyhýbejte návštěvám solária, bazénu a sauny, a neužívejte na ošetřené místo peelingové, bělicí a abrazivní přípravky

Naše oddělení kosmetologie se těší na vaši návštěvu!

Zajímají vás další informace? Máte konkrétní dotaz?

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat a poradit se s námi!