Přepnout na stomatologii

Laserová epilace nohou

Nejlepší kosmetologie v Praze

Online Objednání
Poslat dotaz

Laserová epilace nohou ušetří každé ženě, která touží po krásné hladké pokožce, skutečně spoustu času. Zkuste si jen odhadnout, milé dámy, kolik hodin svého života jste věnovaly nudné proceduře holení nohou, nebo kolik bolestivých epilací strojkem či voskem jste již podstoupily. Nízké nebudou jistě ani finanční náklady s tím spojené. Přejete-li si mít krásné, hladké nohy jednou provždy, bez námahy, bez ztráty času a bez žiletek, vosku a epilačních strojků, vsaďte na epilaci laserem.

V současné době je to vůbec nejúčinnější metoda odstranění nežádoucích chloupků z pokožky dolních končetin. Naše klinika je vybavena nejmodernějším laserovým přístrojem Motus AX, díky kterému je epilace nohou bezbolestná a každá jednotlivá procedura navíc velmi rychlá. Takže i když si budete přát epilaci celých nohou, nestrávíte u nás dlouhé hodiny. Zvolit si můžete rovněž pouze epilaci lýtek, nebo naopak stehen.

Laserová epilace nohou tou nejmodernější technologií

Laserová epilace je založena na principu selektivní fototermolýzy. Laserový paprsek působí na kožní barvivo melanin obsažené v chloupku. Světelná energie paprsku pohlcená melaninem se přeměňuje na energii tepelnou a zahřátím dojde k narušení folikulu, ze kterého chloupek vyrůstá. Jestliže folikul zanikne, nový chloupek již nemůže vyrůst.

Rozdíl epilace – depilace

Depilace je povrchové odstranění chloupků (např. holením), kdežto epilace je jeho vytrhávání i s kořínkem. Epilace za pomoci laseru rozruší vlasový folikul, tedy buňky, ze kterých chloupek vyrůstá, a nový chloupek proto již nevyroste.

Na naší klinice používáme pro epilace vysokorychlostní laserový přístroj Motus AX od firmy Deka. Typově jde o alexandritový laser, který využívá patentovanou technologii pohybu MOVEO.

Toužíte po mladistvě vyhlížející tváři, ale obáváte se nutnosti podstoupení chirurgických zákroků?

Můžeme vám nabídnout jednu z neméně účinných metod, při nichž zůstane skalpel ležet stranou.
Neváhejte a přesvědčte o kvalitě našich služeb.

Epilaci je nutné několikrát zopakovat

Jednotlivé procedury proto následují po sobě většinou po čtyřech až deseti týdnech. Záleží na individuálních dispozicích každého jednotlivce, jelikož každému člověku rostou vlasy a chloupky jinou rychlostí. Konkrétní doporučení, kdy přijít na další kolo epilace, vám sdělí naši odborníci.

Díky nejmodernější laserové technice, kterou na naší klinice používáme, je celkový počet procedur nutných k dosažení očekávaného výsledku redukován.

Omezení před ošetřením

  • Minimálně měsíc před ošetřením chloupky nevytrhávat (epilačními strojky, elektrickou jehlou, pinzetou, voskem) – snížila by se tím efektivita laserové epilace
  • Chloupky je možné holit či zkracovat
  • Ošetření se nedoporučuje provádět na čerstvě opálené pokožce – proto je vhodné používat před epilací opalovací krém s ochranným faktorem
  • Čtrnáct dní před ošetřením nepoužívat samoopalovací a bělící přípravky
  • Večer před nebo ráno v den ošetření chloupky oholit do hladka
  • Přímo před ošetřením z pokožky odstranit krémy, oleje, balzámy

Doporučení po ošetření

  • Minimálně čtrnáct dní chraňte ošetřenou pokožku nohou před přímým slunečním zářením (používejte krémy s ochranným faktorem SPF 30 a vyšším)
  • Několik dní se vyhýbejte návštěvám solária, bazénu a sauny, a neužívejte na ošetřené místo peelingové, bělicí a abrazivní přípravky

Navštivte naši kliniku v Praze – těšíme se na vás na oddělení kosmetologie!

Vysokorychlostní laser šetří váš čas i náš čas. Proto vám můžeme nabídnout i u epilace velké plochy celých dolních končetin velice zajímavé ceny