Přepnout na stomatologii

Laserová epilace horního rtu

Nejlepší kosmetologie v Praze

Online Objednání
Poslat dotaz

Nejvhodnější metodou odstranění chloupků v této citlivé části obličeje je laserová epilace horního rtu. Přejete si mít nádherné, přitažlivé rty bez nejmenší chybičky? Jemné chloupky pokrývají horní ret žen všech věkových kategorií. Dají se však jednoduše, bezbolestně, bezpečně a permanentně odstranit právě laserovou technologií. Holení chloupků je nutné často opakovat a dráždí jemnou pokožku pod nosem, vytrhávání či chemické depilace nejsou pro tuto oblast příliš vhodné.

Nejmodernější laserové vybavení, které používáme na naší klinice, zvládne efektivně odstranit silnější chloupky tmavší barvy, i ty úplně nejjemnější, světlé. S hladkou pokožkou horního rtu budete vypadat mladší a krásnější.

Laserová epilace horního rtu přístrojem Motus AX

Motus AX je nejmodernější laser od italské firmy Deka, světového výrobce laserových přístrojů. Jedná se o alexandritový laser, který využívá patentovanou technologii pohybu MOVEO.

 

Výhody:

Výhodou použití přístroje Motus AX je bezpečí a komfort pro klienta. Epilace je bezbolestná a nemá žádné vedlejší reakce typu zarudnutí pokožky, otoků, popálenin či změny pigmentace. Což je pro obličejovou partii horního rtu velice důležité.

Dalším benefitem našeho laserového vybavení je to, že epilace je vysoce efektivní a stačí tak menší počet opakování procedury.

Předností tohoto přístroje je také to, že zvládne epilaci i u tmavších fototypů pokožky a problémem není ani pokožka opálená. Laserové epilace je tak možné provádět i v letním období.

Hodnocení

I ve been treated by Olga Kosinova and Aida Melkonyan and i am more than satisfied! Olga cared so much about any detail, i never felt any pain even if the work was long and hard (8 crowns, redesign of front teeth, treatment of many other teeth), i left my fear of dentist behind and i would move to prague to be treated there even if i live now in spain. It was amazing experience. It s a pity that i can’t give 10 stars!

Pepa Pepa

Ne každá metoda laserové epilace se obejde bez nepříjemných reakcí typu zarudnutí, stroupky a otoky

My používáme tu nejbezpečnější techniku.
Objednejte se a přesvědčte se na vlastní kůži!

Proč je nutné proceduru několikrát opakovat

Na vině je samotný přirozený proces růstu vlasů a ochlupení. Všechny vlasy na těle procházejí celkem třemi různými fázemi: růstovou (anagenní), přechodnou (katagenní) a klidovou (telogenní). Každý vlas na těle je tedy v jedné z těchto tří fází a laserová epilace působí nejvíce na ty chloupky, které jsou ve fázi růstu. Protože právě v této fázi je folikul nejvíce vyplněn melaninem, na který působí energie laserového paprsku. Folikuly nacházející se v klidové a přechodové fázi laserem zničeny nejsou, a je proto třeba počkat, až chloupek vyroste a epilaci zopakovat.

Jak se připravit na ošetření laserem

  • Minimálně měsíc před ošetřením chloupky nevytrhávejte (elektrickou jehlou, pinzetou, voskem) – snížila by se tím efektivita laserové epilace
  • Chloupky můžete holit či zkracovat
  • Ošetření se nedoporučuje provádět na čerstvě opálené pokožce – proto je vhodné používat před epilací opalovací krém s ochranným faktorem
  • Dva týdny před ošetřením nepoužívejte samoopalovací a bělící přípravky
  • Trpíte-li na opar, doporučuje se před podstoupením procedury požádat o antivirové léky
  • Přímo před ošetřením z pokožky odstraňte make-up, krémy, oleje, rtěnky, balzámy, lesky na rty

Čemu se vyhnout po ošetření

  • Minimálně čtrnáct dní chraňte ošetřenou pokožku horního rtu před přímým slunečním zářením (používejte krémy s ochranným faktorem SPF 30 a vyšším)
  • Několik dní se vyhýbejte návštěvám solária, bazénu a sauny, a neužívejte na ošetřené místo peelingové, bělicí a abrazivní přípravky

Navštivte naši kliniku Salius – těšíme se na vás na oddělení kosmetologie!

Zajímají vás další informace o laserové epilaci horního rtu? Máte dotazy?

Napište nám na chat, nebo využijte náš on-line formulář!

Otázky a odpovědi

Otazka 1

Odpoved 1

Otazka 2

Odpoved 2

Otazka 3

Odpoved 3

Otazka 1

Odpoved 1

Otazka 2

Odpoved 2

Otazka 3

Odpoved 3